Sperm Nedir ? Satılabilir mi ?

Sperm Nedir ? Satılabilir mi ?
Okunuyor Sperm Nedir ? Satılabilir mi ?
-

Sperm’in ne olduğunu açıklamaya gerek yok sanırım. Ama kafalarda asıl soru Sprem Satılabilir mi ? Evet satılabilir! ama yurt dışında 🙂

Sperm Satarak Nasıl Para Kazanırım?

Bu fikri ilk defa duyanların bir kısmı, sperm satarak para kazanma yöntemine ön yargı ile yaklaşmaktadır. Ancak sperm satma fikrini cazip gören kişiler, sperm satarak nasıl para kazanırım şeklinde araştırma yaparlar. Yaş aralığı 18 ile 40 olan ve sperm bankalarının tercihine göre 1.70 ile 1.75 boy ortalamasına sahip olan bireyler, ücretli sperm bağışında bulunabilirler. Sperm bağışını yapılabilecek yerler, sperm bankalarıdır. Ancak bazı sperm bankaları, ücretli sperm bağışı için lise veya üniversite diploması istemektedir.

Sperm Satarak Ne Kadar Kazanırım?

Sperm satarak para kazanmak isteyenler, çoktan bu doğrultudaki kazanacakları parayı hesaplamaya başladılar bile. Sperm satarak ne kadar kazanırım şeklinde sorulan sorulara cevap olarak; Her bir sperm donörü bağışında 50 dolar ile 100 dolar arasında para kazanmanız mümkündür. Bu fiyatlar, ülkemiz şartları için oldukça iyi rakamlar olup, fiyat bilgisinden sonra da sperm bağışına ön yargılı olan kişilerin bu konu hakkında bir kez daha düşünmesini sağlamaktadır.

-

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın